Sierpień 2019

Pożegnanie z Holandią. 15 zdjęć z ostatnich trzech lat

Już za kilka dni opuszczę Holandię, kraj w którym mieszkałem przez ostatnie trzy lata. Zabieram ze sobą mnóstwo wspomnień, wiele wspaniałych znajomości i oczywiście… setki zdjęć! W ramach pożegnania przeglądnąłem wybrałem spośród nich 15 ulubionych.

Trzy lata w Holandii były dla mnie intensywne pod względem fotograficznym. To tutaj powstało większość zdjęć do mojego Projektu 52 w 2018 roku. W niektórych miesiącach fotografia zajmowała znaczną część mojego czasu: tak było kiedy fotografowałem tulipany w kwietniu lub wrzosy w sierpniu. Nauczyłem się doceniać holenderskie wybrzeże, które może nie jest bardzo urozmaicone, ale dzięki zmienności pogody stanowi wdzięczny motyw. Holenderskie miasta były z kolei doskonałym miejscem na doskonalenie fotografii krajobrazu miejskiego.

Poniżej prezentuję (w dość dowolnej kolejności) moje ulubione zdjęcia z Holandii. To do nich będę wracać kiedy zatęsknię za holenderskimi krajobrazami.

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie gdzie regularnie wrzucam nowe ujęcia. Zapraszam także do zakupu wydruków na wysokiej jakości papierze lub metalowej płycie.