Kontakt

Skontaktuj się ze mną za pomocą mediów społecznościowych lub e-maila.
Lub przeczytaj więcej na mój temat poniżej.

Fotografia podróżnicza i krajobrazowa

Urodzony w południowej Polsce, pasjonat fotografii krajobrazowej i podróżniczej. Moja pasja zaczęła się od fotografowania polskiej przyrody i krajobrazu, z naciskiem na krajobrazy górskie.

Kilka lat temu zakochałem się w podróżowaniu. Od tamtego czasu nie przepuszczam żadnej okazji żeby wybrać się w nowe miejsce w poszukiwaniu pięknych miejsc do sfotografowania.

Front End Developer

Jestem Front End Developerem. Szczególnie lubię pracować z JavaScriptem, Vue i Laravelem. W ciągu kilku ostatnich lat miałem szczęście pracować w firmach takich jak Booking.com, Woblink i e-words.

Aktualnie jestem w trakcie „gap year”. Pracuję nad mniejszymi projektami, a w międzyczasie żegluję z grupą znajomych wdłuż wybrzeży Europy. Jestem otwarty na krótko- i długoterminową (zdalną) współpracę.

Na żaglach dookoła Europy

We wrześniu 2019 roku wraz z grupą znajomych kupiliśmy jacht. Przez rok zamierzamy na nim mieszkać i żeglować wzdłuż wybrzeży Europy.

Naszą przygodę można śledzić na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Najbardziej polecam nasz kanał na YouTube z cotygodniowymi odcinkami naszych przygód.