Cześć, jestem Łukasz

Fotograf krajobrazu
Front End Developer

Scroll

O mnie

Urodziłem się w południowej Polsce, w trakcie studiów na AGH w Krakowie (Informatyka Stosowana) zakochałem się w podróżowaniu. Od tamtego czasu nie przepuszczam żadnej okazji żeby wybrać się w nowe miejsce.

We wrześniu 2019 roku wraz z grupą znajomych postanowiliśmy zrobić sobie rok przerwy od pracy i osiadłego trybu życia. Kupiliśmy 11 metrowy jacht żaglowy, wyremontowaliśmy go i zaadaptowaliśmy do życia na pokładzie. Przez najbliższy rok planujemy żeglować wzdłuż europejskich wybrzeży. Nasze przygody można śledzić na naszej stronie internetowej.

Moją pasją jest fotografia krajobrazowa, przyrodnicza i podróżnicza. W każdą podróż zabieram aparat fotograficzny, starannie planując wyjazd pod kątem zdjęć i spędzając mnóstwo czasu w poszukiwaniu ciekawych kadrów. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i poszukujesz dekoracji na ścianę, zapraszam do zakupu wysokiej jakości wydruków.

Zawodowo jestem Front End Developerem. W trakcie ostatnich kilku lat miałem przyjemność pracować dla firm takich jak e-words, woblink.com i Booking.com. Aktualnie pracuję jako freelancer tworząc responsywne strony i aplikacje internetowe.